Не задекларував майна на майже 60 мільйонів гривень. НАБУ повідомило про підозру депутату Сергію Шахову

Експрес online

Подія: Детективи Національного антикорупційного бюро України вручили повідомлення про підозру у недостовірному декларуванні народному депутату.

Деталі: У НАБУ не повідомляють імені парламентаря, але програма "Схеми" зазначає, що йдеться про члена групи "Довіра" Сергія Шахова. Журналісти переконують, що підозру народному обранцеві вручили в рамках кримінального провадження, яке в НАБУ розпочали після виходу їхнього розслідування. У квітні вони з'ясували, що Шахов у декларації за 2020 рік не вказав цивільну дружину Інну Журбу і її статки.

Слідство підтвердило, що депутат не вніс до декларації відомості про майно та доходи цивільної дружини, а саме: 13 квартир у центрі Києва, вісім паркомісць, два будинки в елітному котеджному містечку під Києвом загальною площею понад 2 тисячі метрів квадратних, 27 земельних ділянок загальною площею близько 115 гектарів у Київській області, дачу, нежитлову нерухомість, дві автівки, частки в статутних капіталах низки субʼєктів господарювання та доходи від продажу нерухомості.