Porsche нардепа Куницького, який їхав інспектувати безпеку руху в Харкові, зупинили через порушення ПДР

ТСН

У понеділок, 22 листопада, патрульні поліцейські у Харкові зупинили через порушення правил дорожнього руху автомобіль, яким їздить народний депутат України Олександр Куницький. Член парламентського комітету з правоохоронної діяльності брав участь у виїзному засіданні, на якому розглядались питання безпеки дорожнього руху в місті.

Про це повідомив на своїй Facebook-сторінці депутат Харківської обласної ради Анатолій Козловський, опублікувавши фото з поліцейського відділку.

За його словами, в управлінні патрульної поліції Харківської області правоохоронці намагалися провести розгляд справи за адміністративним порушенням стосовно народного депутата Олександра Куницького.

“Олександр дуже поспішав на виїзний комітет ВРУ з правоохоронної діяльності, де розглядались питання безпеки дорожнього руху в м. Харкові, що порушив рядність на сумнозвісному перехресті Зайцевої”, - написав харківський депутат.

Він також повідомив, що нардеп, який перебував за кермом свого Porsche, прислав до управління патрульної поліції свого адвоката, який подав клопотання розглянути про порушення ПДР наступного дня, 23 листопада.

У коментарі “Суспільне” речник Управління патрульної поліції Харківщини Дмитро Гайдук підтвердив, що в Харкові зупиняли автомобіль Porsche за порушення рядності, але не повідомив, хто був за його кермом.

"Поки тільки є підстави вважати, що особа вчинила адміністративне правопорушення. Є певна процедура ", — додав він.

Нагадаємо, у Харкові працівники патрульної поліції масово звільняються з роботи.

Читайте також:

Масова аварія в Харкові: ДТП з трьома потерпілими скоїв поліцейський

У Харкові колишній поліцейський влаштував стрілянину після зауваження про маску і підстрелив студента