Обіцяла "врятувати" прокурора за 40 тисяч доларів: на Одещині затримали шахрайку

Новини.LIVE

Працівники СБУ затримали в Одесі жінку, яка організувала шахрайську схему, завдяки якій обіцяла "вирішити" кримінальні провадження за зв'язками у САП.

Про це повідомляє Одеська обласна прокуратура.

Читайте також: Тримав труп вдома два тижні, а потім спалив — у Чорноморську затримали чоловіка

Обіцяла "врятувати" екс-прокурора

Жінка виявилась мешканкою Хмельницкою області. Шахрайка вдавала, що начебто має зв'язки у Спеціалізованій антикорупційній прокураторі, тож за 40 тисяч доларів обіцяла допомогти колишньому керівнику прокуратури Одеської області вирішити пинаня щодо закриття його кримінального провадження, досудове розслідування у якому здійснює підзрозділ НАБУ.

Як повідомляє слідство, жінка уже відбувала покарання за шахрайство. Втім, екс-прокурор звернувся до УСБУ в Одеській області та розповів про інцидент. Відтак жінку затримали після одержання 40 тисячі доларів США. наразі вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

Нещодавні випадки хабарництва та шахрайства

В Одеській області на шість років позбавлення волі засудили поліцейського, який вимагав та отримав неправомірну вигоду.

В Одеській області знову невідомі особи дзвонять громадянам з вимогою перерахувати кошти. Нібито жителям регіону треба на банківську картку перерахувати кошти, щоб розв'язати певні питання.

На Одещині затримали керівника одного з відділів поліції ГУНП Одеської області під час отримання хабаря.

В Одесі правоохоронці затримали посадовицю комунального господарства Одеської міської ради на отриманні неправомірної вигоди.