Виявився "колумбійцем": У посадовця з Одещини під час обшуку знайшли готівку і "липовий" паспорт

depo.ua

У начальника Південного регіонального управління ДПСУ пройшли обшуки через невказану у декларації нерухомість, повідомляють ЗМІ. Під час обшуків знайшли близько 40 мільйонів гривень і підробний паспорт громадянина Колумбії, а самого посадовця заарештували – пишуть у соціальних мережах. Офіційного підтвердження цієї інформації наразі немає.

Обшуки проводилися на робочому місці Сергія Мула та за місцем його проживання, стверджує видання OBOZREVATEL, посилаючись на власні джерела у правоохоронних органах, інформує Depo.Одеса.

За даними видання, підставою для проведення обшуків стала невказана у декларації нерухомість. Обшуки проходили як в Одесі, так і в Київській області. Провели слідчі дії, за даними видання, співробітники Національного антикорупційного бюро та Державного бюро розслідувань.

Тим часом паблік "Одеса ІНФО" повідомив, що під час обшуків у начальника Південного Регіонального Управління ДПСУ полковника Мула, знайшли 40 мільйонів гривень готівкою, незадекларований будинок вартістю у шість мільйонів доларів та паспорт громадянина Колумбії, на ім'я Хорхе Фернандес 25.06.1973 р.н.

За даними пабліка, під час обшуку в Одесі знайшли 587 тисяч доларів, 380 тисяч євро, документи про власність нерухомості в Італії та Іспанії, інформацію про рахунки в іноземних банківських установах, 3 банківські картки, одна з них швейцарського Credite Suisse.

Раніше повідомлялося, що в Одесі чиновницю одного з комунальних підприємств мерії затримали на хабарі.