На підприємстві «Київкомунсервіс» проводять черговий обшук та вилучення документів

Судебно-юридическая газета

Головним слідчим управлінням Національної поліції у рамках кримінального провадження на підставі Ухвали Печерського районного суду міста Києва на підприємстві «Київкомунсервіс» проводяться вилучення копій документів. Деталі інформує КМДА.

Підприємство співпрацює зі слідством, надано доступ до речей і документів, що перебувають у володінні службових осіб.

«Обшуки та вилучення документів на підприємствах столиці мають постійний характер. Так, 17 серпня у приміщеннях комунального підприємства "Київкомунсервіс" вже проводили обшуки працівники Подільської окружної прокуратури міста Києва.

Обшуки проводились відповідно до ухвали Подільського районного суду міста Києва з метою відшукання та вилучення речей, предметів та документів, що мають значення речових доказів у рамках кримінального провадження, що стосується, зокрема, діяльності контрагентів комунального підприємства», - йдеться у повідомленні.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що столична прокуратура проводить обшуки на КП «Інформатика» та «Київміськсвітло».

Крім того, директора КП «Житло-Сервіс» підозрюють у службовій недбалості зі збитками у 4 млн гривень.

Також проводяться слідчі дії в рамках кримінального провадження за фактом розкрадання коштів, виділених на капітальний ремонт у Солом’янському районі столиці.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.