Побиття поліцейського: дебошира з Теребовлянщини взяли під варту

Тернополяни

Під вартою перебуватиме житель Теребовлянщини, який наніс тілесне ушкодження працівнику поліції.

Відомо, що житель Теребовлянської громади вдарив поліцейського при виконанні ним cлужбових обов’язків під час примусового приводу обвинуваченого до суду.

Нагадаємо, 18 листопада 2021 року працівники відділення поліції №3 м. Теребовля виконували ухвалу суду про примусовий привід до суду жителя Теребовлянської ОТГ, обвинуваченого за ст. 126-1 КК України (насильство у сім’ї).

«Дебошир, від протиправних дій котрого неодноразово страждали родичі, не бажаючи виконувати вимоги працівника правоохоронного органу, умисно наніс удар кулаком поліцейському в обличчя. До правопорушника застосували спецзасіб – кайданки та затримали його згідно ст. 208 КПК України. Після вручення повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 345 КК України, слідчий поліції за погодженням із прокурором ініціював застосування запобіжного заходу щодо особи у виді тримання під вартою», - зазначили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.

Додамо, що на розгляді Теребовлянського районного суду вже перебувають 3 кримінальні провадження про насильство у сім’ї, у яких обвинувачений жодного разу не з’явився за повістками.

Також у суді врахували небезпечність злочину щодо працівника правоохоронного органу. Оскільки його вчинення перешкоджає виконанню службових обов’язків працівниками поліції, підриває її авторитет, а тому виключно тримання під вартою здатне забезпечити належну процесуальну поведінку особи.

За рішенням суду правопорушник проведе 2 місяці за ґратами.