Нелюду зі Славути, який ґвалтував власну доньку, присудили максимальну міру покарання

День за днем

У травні в соцмережах було розміщено оголошення про розшук мешканця міста Славути, що в Шепетівському районі, якого підозрювали у педофілії щодо двох дітей. Відтак, активісти закликали Слаутський відділ поліції збирати всіх небайдужих та прочісувати лісові масиви, оскільки він міг там переховуватися та навіть бути озброєним.

На вечір 21 травня полісменам вдалося його затримати.

Наступного дня, 22 травня, Шепетівський міськрайонний суд обрав запобіжний захід підозрюваному у вчиненні злочину, передбаченого статтею 155 частина 2 ККУ — Статеві зносини з особою, яка не досягла 16-річного віку у вигляді тримання під вартою строком на 2 місяці. При цьому, суд визначив заставу в розмірі 180 тисяч гривень.

Наразі чоловіку вже оголосили вирок.

«За публічного обвинувачення Шепетівської окружної прокуратури суд визнав місцевого мешканця винним у вчиненні ряду тяжких злочинів відносно дітей — розпусних дій щодо малолітньої, зґвалтуваннях, вчинених повторно, незаконному позбавленні волі та спричинення малолітньому тілесних ушкоджень, а також схиляння дітей до вживання наркотичних засобів (ч. ч. 3, 4 ст. 152, ч. 2 ст. 156, ч. 1 ст. 125, ч. 2 ст. 146, ч. 1 ст. 309, ч. 1 ст. 315 Кримінального кодексу України). Вироком Славутського міськрайонного суду його засуджено до 15 років позбавлення волі», — повідомила прокуратура.

Про злочини нелюда правоохоронці довідались від педагогів, які у травні 2021 року виявили в учня тілесні ушкодження.

За даними слідства, 40-річний раніше судимий, у тому числі за зґвалтування, чоловік тримав свою сім’ю у постійному страху.

Коли інші члени родини ставали на захист скривдженого — гнів агресора ставав ще більшим, а тому тривалий час злочини замовчувались.

Із 11-річного віку п’ять років він постійно ґвалтував дівчинку, через що вона мало не покінчила життя самогубством.

Кривдник мав особливу неприязнь до старшого сина — постійно лупцював його та часто вдавався до особливих знущань — одного разу обпік його жаром із печі та посеред зими на цілу ніч замкнув у холодному підвалі.

Окрім того, засуджений змушував дітей до вживання канабісу, який вирощував вдома.

У суді обвинувачений провину визнав, але давати показання відмовився.

Відомості про нього підлягають включенню до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.