Вбивця, що розстріляв родину на березі Десни, сидітиме довічно

Час Чернігівський

Банді, яка вчиняла в Чернігові вбивство, розбої, крадіжки, викрадення автомобілів, винесено вирок. Про це повідомляє Чернігівська обласна прокуратура, інформує «Час Чернігівський».

За даними прокуратури, організатору банди судом призначено покарання у виді довічного позбавлення волі з конфіскацією майна, іншим учасникам – 13 та 14 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Згідно з вироком суду, 36 – річний раніше судимий за вбивство чернігівець у липні 2019 року організував злочинну групу. До складу банди він залучив знайомих, один з яких вже раніше притягувався до кримінальної відповідальності.

Зловмисники викрадали автомобілі чернігівців з автостоянок, крали з них майно громадян, вчинили розбійний напад на таксиста і заволоділи його транспортним засобом. Крім того, 17 серпня 2019 року організатор банди, виходячи за межі плану спільних злочинних дій, щоб заволодіти автомобілем скоїв вбивство сімейної пари, яка відпочивала на березі р. Десна в Чернігові. Легковик йому був потрібен для розбійного нападу на домогосподарство в одному з сіл Чернігівського району.

Після затримання в учасників злочинної групи вилучено пістолети, автоматичну зброю, набої та гранати.