На Тернопільщині взяли під варту тирана, який знущався над рідними та побив поліціанта

Файне місто

Житель Теребовлянської ОТГ, який вдарив працівника поліції, упродовж найближчих 2 місяців перебуватиме під вартою. Про прийняння такого рішення інформує пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.

Нагадаємо, 18 листопада 2021 року працівники відділення поліції №3 (м. Теребовля) виконували ухвалу суду про примусовий привід до суду жителя Теребовлянської ОТГ, обвинуваченого за ст. 126-1 КК України (насильство у сім’ї). Дебошир, від протиправних дій котрого неодноразово страждали родичі, не бажаючи виконувати вимоги правоохоронця, умисно вдарив кулаком поліцейського в обличчя. До правопорушника застосували кайданки та затримали.

Після вручення повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 345 КК України (насильство щодо працівника правоохоронного органу) слідчий поліції за погодженням із прокурором ініціював застосування запобіжного заходу щодо особи у виді тримання під вартою.

Прокурор зауважив, що на розгляді Теребовлянського районного суду вже перебувають 3 кримінальні провадження про насильство у сім’ї, у яких обвинувачений жодного разу не з’явився за повістками. На засіданні також врахували небезпечність злочину щодо працівника правоохоронного органу. Оскільки його вчинення перешкоджає виконанню службових обов’язків працівниками поліції, підриває її авторитет, а тому виключно тримання під вартою здатне забезпечити належну процесуальну поведінку особи.

За рішенням суду правопорушник проведе 2 місяці за ґратами.

Читайте також: У Тернополі зловили серійного злодія