У Києві знайшлми затреленим суддю, якого переслідували через хабарі

UA.NEWS

У столиці знайшли застреленим колишнього суддю Солом’янського районного суду Києва Сергія Зінченка. Є ймовірність самовбивства.

Про те, щро Зінченка застрелили, написала у facebook адвокат Лариса Криворучко. «Трагічна новина: застрелили Клієнта - екс Суддю Солом'янського районного суду м. Києва Зінченка Сергія Володимировича», - написала вона.

Згідно з джерел «Української правди» в правоохоронних органах, за попередньою версією слідчих, Зінченко наклав на себе руки. Загиблий фігурував у кількох кримінальних провадженнях, зокрема про отримання хабаря. Після звільнення з посади судді, Зінченко також став фігурантом кримінальних справ про незаконне заволодіння нерухомістю та шахрайство.

Узимку 2017 року суддю Зінченка затримали на отриманні хабаря в розмірі 22 тисячі доларів. Утім, як повідомили в НАБУ, суд не взяв підозрюваного під варту, а відпустив під особисте зобов’язання.

За даними реєстру судових рішень, 23 січня 2014 року, в розпал Революції гідності, суддя Зінченко відправив у СІЗО учасника акцій протесту 19 січня 2014 року біля стадіону «Динамо».

Раніше Вища рада правосуддя відмовилася усунути від роботи суддю Вовка та відсторонити п’ятьох суддів Окружного адміністративного суду міста Києва (ОАСК).

А Верховний суд скасував указ 5-го президента України Петра Порошенка про звільнення з посади судді Печерського районного суду Києва Оксани Царевич. Вона відома рішеннями про позбавлення «Автомайданівців» водійських прав. Це означає її фактичне повернення з правом на величезні компенсації.