Кремль дав бойовикам нові вказівки про розгортання військ на окупованому Донбасі

7 Днів UA

За вказівкою Кремля бойовики зводять нові позиції для гармат на передовій Донбасу. Такі команди своїм окупаційним підрозділам за результатом перевірки, що з початку листопада триває в так званих "арміях" самопроголошених "ДНР" і "ЛНР", дали комісії командування армії РФ.
Про це з посиланням на Головне управління розвідки повідомляє Міністерство оборони України.
"За вказівками представників комісій окупанти активізували обладнання вогневих позицій артилерійських підрозділів, розташованих неподалік від лінії зіткнення. Зокрема, встановлюються додаткові макети військової техніки та здійснюється маскування самохідних артилерійських установок, гаубиць тощо, розміщених з порушеннями домовленостей щодо їх відведення від лінії зіткнення", - йдеться в повідомленні ГУР Міноборони України.
Українська військова розвідка підкреслює, що підходи до цих нових артилерійських позицій російські окупанти масово мінують боєприпасами, забороненими міжнародними конвенціями.
"Противник проводить мінування додаткових ділянок місцевості з використанням протитанкових і протипіхотних мін ПОМ-2, ПМН-2, МОН-50, ОЗМ-72, заборонених міжнародними Конвенціями", - повідомляє ГУР Міноборони України.

Читайте також: Нова загроза: російські окупанти стягують озброєння вже і в ближній тил передової Донбасу

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", у кінці жовтня ГУР Міноборони України інформувало, що російські окупанти підтягнули артилерію у тилові райони біля лінії зіткнення на Донбасі.

Читайте також: Російські окупанти Донбасу вивчають нові цілі для артилерійських ударів по ЗСУ

За даними ГУР Міноборони України, у жовтні Росія переправила своїм окупаційним військам на Донбасі нові партії боєприпасів до 122-мм ракетних систем залпового вогню та 152-мм артилерійських систем.

Читайте також: Кремль готує загострення на Донбасі: російські окупанти виводять на вогневі позиції САУ

Також українська військова розвідка повідомляла, що на початку цього місяця командування російських військ посилило спостереження за передовими позиціями ЗСУ з метою визначення нових цілей для артилерійських ударів.