Труханов сплатив 30 мільйонів застави у справі про розкрадання землі

Стопкор

Мер Одеси Геннадій Труханов сплатив заставу у справі про незаконне заволодіння земельними ділянками в Одесі. Розмір застави — 30 мільйонів гривень.

Геннадій Труханов сплатив заставу 30 мільйонів гривень Фото: unian.net

17 листопада судді Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду ухвалили рішення про те, щоб залишити запобіжний засіб підозрюваному Геннадію Труханову незмінним — заставу у 30 мільйонів гривень. На внесення коштів у Труханова було 5 днів.

Вчора ввечені кошти були перераховані. Про це повідомляє "Суспільне", посилаючись на на пресслужбу ВАКС.
Нагадаємо:

Труханова звинувачують у використанні службових повноважень для незаконного заволодіння земельними ділянками на території Одеси. За версією слідства, унаслідок цих дій міський бюджет втратив більш як 530 мільйонів гривень.

Пізніше мер Одеси опублікував на своїй сторінці у фейсбуці відео, де називає звинувачення НАБУ абсурдними. Він заявляє, що все це зроблено з метою відсторонити його самого та його команду від влади.

11 листопада меру Одеси Геннадію Труханову обрали запобіжний захід – заставу замість СІЗО.Посадовець намагався оскаржити такий запобіжний захід. 17 листопада суд прийняв рішення залишити заставу такою ж.