У Криму окупанти зносять будинок ветерана кримськотатарського руху

depo.ua

Окупаційна влада вважає, що будинок площею 75 квадратних метрів стоїть на самовільно зайнятій земельній ділянці.

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на повідомлення Кримської правозахисної групи.

Повідомляється, що у селі Морському біля будинку Усеїнова зібралася велика кількість силовиків, а також будівельна техніка. Очікується, що найближчим часом будинок буде знесено за рішенням "суду", яке ще не оскаржено в апеляційній інстанції.

Людям, які зібралися на підтримку активіста, співробітники окупаційної поліції забороняють фотографувати і знімати відео. Сам Усеїнов пояснив судовим виконавцям, що він приїхав із лікарні, де перебуває на стаціонарному лікуванні та у зв'язку з цим просив відкласти виконання рішення суду.Пізніше Усеїнову стало погано, йому викликали швидку.

Співробітники "Крименерго" мають намір відключити електропостачання. Двері до будинку виконавці зламали, провели всередині опис майна та готуються зносити.

У серпні серпня набуло чинності рішення "Судацького міського суду" за позовом адміністрації міста Судака, яке визнає земельну ділянку Рустема Усеїнова самовільно зайнятою. Усеїнов про рішення не знав і подав на нього апеляційну скаргу, яка зараз перебуває на розгляді у "Верховному суді" Криму. Попри це, судовий пристав-виконавець Наталія Пугачова призначила примусове виконання рішення суду на 24 листопада.

Нагадаємо, окупаційна влада Криму хоче зносити будинки людей для будівництва дороги від Ялти до траси "Таврида".