За одеського мера внесли 30 мільйонів застави

depo.ua

Заставу за одеського міського голову Геннадія Труханова внесли, попри твердження мера, що в нього немає таких грошей і немає де їх взяти. Станом на 23 листопада, в офіційно останній день внесення застави для мера та його заступника Олега Бриндака, гроші внесені не були.

Хто вніс заставу за Труханова – невідомо, повідомляє Depo.Одеса, посилаючись на паблік про справи НАБУ/САП журналіста Олега Новікова.

Разом із заставою на Труханова поклали такі обов'язки:

прибувати за кожною вимогою;

не відлучатися з Одеси без дозволу;

повідомляти про зміну місця проживання;

утримуватися від спілкування зі свідками та іншими підозрюваними;

утримуватися від відвідування приміщень, що належать Одеській обласній прокуратурі, КП "Будова", інших компаній;

здати закордонні паспорти.

Раніше Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила без змін запобіжний захід Олегу Бриндаку. До цього, аналогічне рішення було ухвалене щодо мера Одеси Геннадія Труханова.

Олег Бриндак, як і міський голова Одеси, є підозрюваним у справі про створення організованого злочинного угрупування, яке нанесло міському бюджету мінімум 689 мільйонів збитків. Нагадаємо ВАКС заочно заарештував одеського бізнесмена Володимира Галантерника, якого вважають головою угрупування. До цього повідомлялося, що НАБУ розшукує "тіньового господаря Одеси". Ще раніше ВАКС обрав запобіжний захід екскерівнику одеського КП.

У жовтні одеського мера відпустили під заставу у понад 30 мільйонів. Також Труханова зобов'язали здати закордонні паспорти. Прокуратура вимагала для нього застави в 120 мільйонів або утримання під вартою. Труханов своєю чергою заявив, що 120 мільйонів в нього немає, і це знущання. Раніше одеський мер опублікував відео, в якому заявив, що його переслідування САП та НАБУ політично мотивоване.