Депутата з Житомирщини запідозрили в ухиленні від податків на десятки мільйонів

UA.NEWS

Депутату однієї з районних рад Житомирської області, який є директором однієї із фірм, повідомили про підозру у несплат 26 мільйонів гривень податків. Також підозру оголосили екс-фінансовому директору цієї компанії, повідомили в Офісі генпрокурора.

«За даними слідства, директор підприємства – ритейлера на ринку нафтопродуктів та ексфінансовий директор протягом січня – грудня 2015 року під час роздрібної торгівлі нафтопродуктами за платіжними картками, а також талонами через мережу АЗС, ухилилися від сплати акцизного податку. Це призвело до ненадходження до бюджету понад 26 млн грн»

Зараз вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

У липні Державне бюро розслідувань викрило махінацію, через яку державний бюджет недоотримав 42 мільйона гривень податків. У схемі брали участь забудовник, який видавав себе за фізособу при сплаті податків, та працівник податкової, який «не помічав» порушення. А навесні ДБР викрило діяльність фірм-імпортерів, які організували схему ухилення від податків. З початку року організації завдали державі збитків в розмірі понад 270 мільйонів гривень.