Окупанти накрили з мінометів прикордонників біля КПВВ "Мар'їнка": Три міни влучили у ціль

depo.ua

Російські збройні формування близько 9:10 ранку 24 листопада обстріляли прикордонний контрольний пост першого оборонного рубежу на дорожньому коридорі Донецьк-Курахове, що входить до КПВВ "Мар’їнка".

Обстріл вели із застосуванням мінометів калібру 82 мм. Під обстрілом опинилися місця несення служби прикордонного наряду 11 прикордонного загону.

"Зафіксовано влучання трьох мін. Особовий склад прикордонного наряду не постраждав, пошкоджено фортифікаційні споруди. Вогонь у відповідь не відкривався з міркувань безпеки цивільного населення. Адже саме цим дорожнім коридором лише напередодні здійснювався пропуск цивільних громадян та транспортних засобів через лінію розмежування", - повідомили в пресцентрі штабу ООС.

Українська сторона СЦКК підкреслює, що даний факт є черговим грубим порушенням збройними формуваннями РФ Мінських домовленостей та режиму повного і всеосяжного припинення вогню, впровадженого за згодою сторін 27 липня 2020 року. А також свідчить про повну зневагу окупантів до життя та здоров’я мирних громадян, які здійснюють рух через КПВВ.