Безвісти зниклого жителя Тернопільщини виявили убитим на Рівненщині

ПіКа

Тіло розшукуваного із ознаками насильницької смерті виявили вчора, 23 листопада, у металевій водозабірній ємності, майже повністю закопаній у землю, на території закинутої ферми в селі Нова Пляшева Дубенського району.

Поліцейські попередньо з'ясували, що 19 листопада троє односельців із села Гаї Кременецького району приїхали на гужовій підводі в гості в село Тур'я, що на Дубенщині. Під час розпивання спиртних напоїв між ними виник конфлікт. Коли односельці поверталися, 22-річний чоловік, прихопивши із будинку ніж, завдав ним п’ять ударів у різні частини тіла 41-річному. Без ознак життя його вивезли та викинули тіло у цистерну. Відповідно до лікарського свідоцтва смерть чоловіка настала внаслідок проникаючих колото-різаних поранень грудей із ушкодженням легень та масивної крововтрати.

У рамках досудового розслідування, розпочатого за частиною 1 статті 115 КК України, слідчі Дубенського районного відділу поліції 22-річному жителю села Гаї Кременецького району повідомили про підозру та підготували клопотання до суду про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Відносно 20-річного жителя Тернопільщини вирішується питання про правову кваліфікацію його дій та участі у скоєному злочину.