Головний лісничий держпідприємства на Тернопільщині «дав добро» на незаконну вирубку дерев

Тернополяни

На Тернопіллі перед судом постане головний лісничий одного з держпідприємств лісового господарства краю, який зловживав службовим становищем.

Як відомо з матеріалів кримінальної справи, посадовець, перевищуючи службові повноваження,видав дозвіл на незаконну вирубку більше сотні дерев.

«За версією слідства, підозрюваний, достовірно знаючи про відсутність підстав проведення рубки дерев у лісництві, видав у березні 2020 року дозвіл для їх здійснення. На підставі дозволу працівники лісництва незаконно зрубали 105 дерев, спричинивши цими діями збитки державним інтересам на суму понад 119 тис грн.», — розповідають в Тернопільській обласній прокуратурі.

За процесуального керівництва Спеціалізованої екологічної прокуратури йому повідомили про підозру у перевищенні службових повноважень, що завдали істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам (ч. 1 ст. 365 КК України).

Триває розслідування, що здійснюють слідчі ТУ ДБР, розташованого у м. Львові, за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Тернопільській області, під процесуальним керівництвом Спеціалізованої екологічної прокуратури у складі Тернопільської обласної прокуратури.