На Закарпатті двоє чернівчан "попались" на тютюновій контрабандні

Новини ЗакарпаттяДві спроби тютюнової контрабанди припинили на українсько-румунському кордоні прикордонники Мукачівського загону спільно з митниками.
В обох випадках приховати від правоохоронців сигарети намагались буковинці.
Спершу, сигарети виявили в 45-річного українця, який вчора вдень прибув в пункт пропуску «Дякове» мікроавтобусом «Мерседес Спринтер». Чоловік, мешканець Буковини їхав з Чернівців до Італії. Під час поглибленого огляду з паливного баку його транспортного засобу спільна оглядова група прикордонників та митників витягли 542 пачки сигарет у вакуумному пакуванні. Тютюн у чоловіка вилучили разом із мікроавтобусом. Сума оцінки вилученого склала більш ніж 585 тисяч гривень.
Ще один буковинець позбувся мікроавтобуса «Мерседес Спринтер» сьогодні вранці. Його нехитний план зруйнували також в пункті пропуску «Дякове». 31-річний буковинець, як і його земляк прямував до Італії. Приховати сигарети він спробував у конструктивних порожнинах свого авто. Під час проведення поглибленого огляду транспортного засобу прикордонники спільно з митниками виявили усі сховки горе-контрабандиста та витягли з них більше 1000 пачок сигарет.
Мерседес та тютюнові вироби в чоловіка вилучили. Сума їх оцінки перевищила 200 тисяч гривень.