У Департаменті житлово-комунального комплексу Черкаської міськради проведено обшуки

Судебно-юридическая газета

Київська міська прокуратура провела обшуки в приміщенні Департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради та у приміщеннях приватного підприємства в межах кримінального провадження, розпочатого за фактом заволодіння бюджетними коштами, виділеними на прибирання вулиць міста, – повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

За матеріалами слідства, у 2019 році, під час проведення процедур публічних закупівель, між міською радою та підприємством укладено договір про надання послуг механізованого та ручного прибирання території в адміністративних межах міста Черкаси.

Однак у договір було включено податок на додану вартість, чим безпідставно завищено ціну договору на 3 млн гривень, цим самим завдано збитків місцевому бюджету.

У ході обшуків правоохоронці вилучили первинну фінансову документацію, яка має значення для розслідування кримінального провадження.

У межах слідства діям усіх службових осіб, причетним до кримінального правопорушення, буде надана правова оцінка.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Територіального управління ДБР, розташованого у місті Києві.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що столична прокуратура проводить обшуки на КП «Інформатика» та «Київміськсвітло».

Додамо, що на підприємстві «Київкомунсервіс» проводять черговий обшук та вилучення документів.

Крім того, директора КП «Житло-Сервіс» підозрюють у службовій недбалості зі збитками у 4 млн гривень.

Також проводяться слідчі дії в рамках кримінального провадження за фактом розкрадання коштів, виділених на капітальний ремонт у Солом’янському районі столиці.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.