Житомирська прокуратура відкрила кримінальну справа за фактом отруєння 11 дітей

1.zt.ua

Житомирські прокурори відкрили кримінальне провадження за фактом отруєння 11 неповнолітніх дітей хімічними речовинами. Наразі самочуття дітей задовільне, двоє з лікарні повернулися додому.

Про це повідомила повідомили у пресслужбі прокуратури:

“Ювенальними прокурорами Житомирщини розпочато кримінальне провадження за фактом неналежного виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей (ч. 1 ст. 137 КК України)”.

Як повідомлялося раніше, один з учнів загальноосвітньої школи, що в Черняхівському районі, приніс до школи хімічну речовину для чищення побутової кераміки та «пригостив» інших школярів. Діти думали, що це солодощі.

У результаті 11 школярів потрапили до обласної лікарні, де їм надали невідкладну допомогу. Наразі самопочуття потерпілих задовільне, двоє з них виписані додому.

Прокурори, виявили що 11-річний школяр, який приніс небезпечні речовини, виявився з сім’ї, яка перебуває на обліку у центрі соціальної служби місцевої громади у зв’язку з неналежним виконанням батьківських обов’язків.

Запис Житомирська прокуратура відкрила кримінальну справа за фактом отруєння 11 дітей спершу з'явиться на Перший Житомирський.