Вінницького вчителя затримали за розбещення неповнолітніх

Ua-Independent

Молодий викладач чинив розпусні дії в особистому спілкуванні з підлітками та в месенджерах

Правоохоронці Вінницької області затримали молодого викладача одного з навчальних закладів, якого підозрюють у розбещенні та домаганні до неповнолітніх.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

У повідомленні йдеться, що під час обшуків у будинку та на робочому місці 24-річного вчителя вилучили комп’ютерну техніку та мобільний телефон.

За попередніми даними, розпусні дії щодо неповнолітніх учитель робив під час особистого спілкування та в онлайн-листуваннях.

“За попередньою інформацією кримінальної поліції та слідства, від дій педагога постраждали кілька дітей”, — стверджують поліцейські.

Учителю оголосили про підозру в розбещенні та домаганні неповнолітніх. Відповідно до ч.2 ст 156 КК України (Розбещення неповнолітніх) йому загрожує до 8 років позбавлення волі.

У повідомленні силовики звертаються до батьків із проханням бути уважними до своїх дітей і цікавитися колом їхнього спілкування, особливо в мережі інтернет.

Поліцейські зазначають, що завдяки уважності батьків вони змогли виявити та затримати правопорушника та запобігти вчиненню більш тяжких злочинів.