На Полтавщині підприємець незаконно засіяв снодійним маком 300 гектарів. ВІДЕО

Магнолія-ТВ

Слідчими поліції Полтавщини задокументовано протиправну діяльність керівника одного з ТОВ, який, не маючи відповідної ліцензії, на початку квітня 2021 року здійснив незаконний посів понад 236 мільйонів рослин снотворного маку у Кременчуцькому районі на загальній площі близько 300 га.

За клопотанням слідчого на рослини маку, які знаходились на земельних ділянках, судом було накладено арешт. Однак, всупереч рішення суду, керівник ТОВ дав команду скосити рослини, з подальшим їх подрібненням на місці, таким чином знищивши арештоване майно.

У подальшому, під час санкціонованих обшуків, у складських приміщеннях в м. Кременчуці виявлено насіння маку, яке утворилось під час знищення рослин, частина якого містила особливо небезпечний наркотичний засіб – макову солому. Ухвалами слідчого судді Октябрського районного суду м. Полтава на виявлене насіння маку загальною вагою близько 125 т. накладено арешт.

Артем Родигін, тимчасовий виконувач обов’язків начальника поліції Полтавщини зазначив: «Слідчими поліції керівнику товариства з обмеженою відповідальністю повідомлено про підозру та підготовлене клопотання про обрання йому запобіжного заходу».

Тривають слідчі дії. У разі визнання вини судом фігурантові загрожує від трьох до семи років позбавлення вролі.

За матеріалами ВК ГУНП у Полтавській області