У Кремінній із отруєнням госпіталізовано п'ятьох неповнолітніх вихованців інтернату – поліція

ITTA

Київ. 25 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – П’ятьох дітей віком від 7 до 10 років госпіталізовано в ніч на четвер у м. Кремінна Луганської області з попереднім діагнозом "харчове отруєння", повідомила прес-секретар обласної поліції Тетяна Погукай.

"Приблизно о 2-й години ночі п’ятьом вихованцям Кремінської спеціалізованої школи-інтернату стало погано, підвищилася температура тіла. Вихователька викликала екстрену медичну допомогу, яка госпіталізувала дітей до медичного закладу", – написала Погукай у Facebook у четвер.

За її словами, на місці події працюють співробітники слідчо-оперативної групи та криміналістичної лабораторії, керівництво Слідчого управління Головного управління Національної поліції у Луганській області та прокуратури, представники Держспоживслужби. Встановлюються причини отруєння дітей. Інформація внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 325 Кримінального кодексу України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням).

Джерело: https://www.facebook.com/csomvd/posts/4324433534331593