В ОБСЄ попередили, що ситуація на Донбасі "складна і вкрай нестабільна"

depo.ua

За даними місії ОБСЄ, денна кількість порушень режиму припинення вогню на Донбасі нині перевищує аналогічний показник, що фіксували до липня 2020 року, тобто до набуття чинності режиму припинення вогню. Спеціальний представник Чинного голови ОБСЄ в Україні та у Тристоронній контактній групі (ТКГ) посол Мікко Кіннунен назвав поточну ситуацію вздовж лінії розмежування на Донбасі "безвихідною і серйозною".

Про це повідомляє з посиланням на Цензор.НЕТ.

"Ситуація у сфері безпеки вздовж лінії зіткнення є вкрай нестабільною. СММ ОБСЄ повідомляє про пошкодження житлових будинків та об'єктів інфраструктури, завданих важким озброєнням, по обидва боки від лінії зіткнення. Тупикова ситуація, пов'язана з поданням гарантій безпеки, стала серйозною проблемою для діяльності вздовж лінії зіткнення та ускладнює життя цивільного населення, а також роботу СММ", - зазначив Кіннунен.

За словами спецпредставника, кількість перешкод, що збільшується, ускладнює встановлення місією фактів. Кіннунен наголосив, що позиції учасників політичної робочої групи "залишаються незмінними", що ускладнює "обмін думками щодо розробки єдиного Плану дій щодо врегулювання ситуації".