Замах на Шефіра: слідчі Нацполіції провела обшуки в депутата з Прикарпаття

ПІК

24 листопада в одного з депутатів Івано-Франківської обласної ради від «Європейської Солідарності» слідчі Нацполіції провели обшуки в справі про замах на першого помічника президента Сергія Шефіра.

Обшуки проводилася в місті Яремче.

З цього приводу 25 листопада в офісі «ЄС» відбудеться пресбрифінг, на якому оприлюднено офіційну заяву партії.

“Вчора вранці в депутата відбувся обшук, а документи, які показувала поліція, це справа Шефіра. Очевидно є бажання звинуватити у всьому опозицію, відвернути увагу від вагнергейту. Тому вирішили взятися за депутатів не тільки на центральному рівні, а й обласному” – Володимир В’ятрович, народний депутат України, голова Івано-Франківської територіальної організації партії «Європейська Солідарність».

«З Києва близько 10 людей, на підставі ухвали Печерського суду, провели два обшуки», – розповів депутат обласної ради Сергій Волошин.

За його словами, перевіряли зброю, яка є зареєстрована.

«Я не перебував на Київщині в той період. І взагалі не розумію що саме відбувається», – додав Волошин.

Також зазначив народний депутат Микола Княжицький.

«7-62 – це карабіни. Це мисливська зброя. Цих людей – сотні тисяч. Ми знаємо, що такі обшуки проходити в багатьох регіонах. І це звичне політичне переслідування».

«Я перекований, що це не переслідування конкретної людини, це системний крок залякування людей», – додав Олег Синютка.

Наостанок, представники «ЄС» додали, що будуть вимагати притягнути до відповідності усіх тих, хто причетний до обшуків.

Нагадаємо, 22 вересня близько 10 ранку під Києвом (на дорозі між селами Круглик і Ходосівка) невідомі обстріляли з автомата 7,62 калібру авто (марки Audi A8) першого помічника президента Сергія Шефіра. Останній відбувся шоком, але його водій отримав три кульові поранення.

В Офісі президента заявили, що напад на Шефіра можна кваліфікувати як спробу демонстративного вбивства ключового члена команди, що пов’язано із боротьбою проти олігархів. А сам Зеленський пообіцяв, що замах на його першого помічника і друга Сергія Шефіра отримає «сильну відповідь».

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас у Facebook,Instagram,Youtubeта Telegram