У Миколаєві поліція викрила замаскований під стриптизклуб бордель. ВІДЕО

Магнолія-ТВ

Поліцейські кількох підрозділів припинили діяльність борделю, який був замаскований під стриптизклуб.

Відомо, що організували бізнес подружня пара, які залучили до злочинної діяльності ще чотирьох своїх знайомих жінок віком від 23-х до 31-го року, що виконували роль адміністраторів. До обов’язків адміністратора входили контроль над роботою барменів, офіціантів, танцівниць, які безпосередньо надавали платні сексуальні послуги, отримання та розподіл грошових коштів, а також підбір дівчат для такої роботи. У клубі працювали близько 25 «танцівниць», серед яких і неповнолітні. Для ведення бізнесу зловмисники орендували спеціальне приміщення.

- Платний сексуальний сервіс коштував від 3 000 до 8 000 гривень за годину. Також повії могли працювати за адресами, які вказували клієнти: квартири, готелі, сауни. З отриманих коштів сутенери залишали собі 50 відсотків, а решту віддавали підопічним. За добу дівчата обслуговували до 10 клієнтів та могли заробити від 200 до 500 доларів США, - розповідає начальник управління міграційної поліції ГУНП в Миколаївській області Дмитро Кіт.

Рекламували послуги свого будинку розпусти розповсюджуючи візитівки серед перехожих та водіїв, а також на різних вебсайтах.

У рамках розслідування правоохоронці провели 11 санкціонованих обшуків, під час яких виявили та вилучили комп’ютерну техніку, банківські картки, телефони, блокноти з записами, скретчкарти, флешнокопичувачі, а також грошові кошти, отримані внаслідок злочинної діяльності.

41-річну організаторку та одну з адміністраторок слідчі затримали, трьом іншим фігурантам – повідомили про підозру.

Санкція інкримінованої статті передбачає до десяти років ув’язнення з конфіскацією майна або без такої.

За матеріалами ВК ГУНП у Миколаївській області