Замах на Сергія Шефіра: Депутата від ЄС звинувачують у спробі вбивства помічника Зеленського

depo.ua

Правоохоронці звинувачують депутата Івано-Франківської обласної ради від ЄС Сергія Волошина в причестності до організації замаху на першого помічника Президента України Володимира Зеленського Сергія Шефіра, яке сталося на Київщині 22 вересня. Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на Facebook-сторінку Івано-Франківського осередку партії ЄС.

В політсилі заявили, що зранку, 24 листопада в будинку Волошина провели обшук, а документи поліції свідчать про те, що депутата намагаються звинуватити в причетності до замаху на Сергія Шефіра. В заяві ЄС йдеться про те, що обшуки є політичним переслідуванням з боку влади.

Також в партії вимагають негайно притягнути до відповідальності осіб, які віддають поліції злочинні накази, аби фальсифікувати справи проти опозиції.

Нагадаємо, що 22 вересня у селі Лісники, що на Київщині, було скоєно замах на першого помічника президента Володимира Зеленського та генерального продюсера студії "Квартал 95" Сергія Шефіра. В автомобіль потрапило більше 10 куль. Поранений водій.

В Офісі Президента тоді заявили, що замах на Шефіра є відкритим, навмисним та вкрай жорстоким нападом, який можна кваліфікувати, як спробу демонстративного вбивства ключового члена команди чинного президента.