Правоохоронці вилучили 7,5 тисяч пачок цигарок та 700 літрів алкоголю на Кіровоградщині

DOZOR

У рамках проведення заходів, спрямованих на виявлення та припинення таких правопорушень, правоохоронці вже вилучили понад 700 літрів алкогольних напоїв та більше 7,5 тисяч пачок тютюнових виробів.Так, працівники управління превентивної діяльності поліції області спільно з сектором поліцейської діяльності № 1 (смт Олександрівка) на території селища задокументували факт продажу тютюнових виробів без акцизних марок. Під час проведення огляду місця події поліцейські вилучили понад 2300 пачок продукції, яку направлено для проведення експертизи.

У Голованівському районі працівниками групи реагування патрульної поліції було виявлено громадянина, який на власному автомобілі з метою збуту перевозив без акцизних марок алкоголь об’ємом близько 300 літрів та тютюнові вироби загальною кількістю близько 5000 пачок.

За цими фактами правоохоронці розпочали кримінальні провадження за ч. 1 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України, триває досудове розслідування.