У запорізькому турагенстві надавали фальшиві ковід-документи, співробітниці повідомили про підозру

depo.ua

У вересні правоохоронці встановили, що свої послуги з виготовлення підроблених довідок співробітниця одного з туристичних агентств пропонувала у месенджерах та соцмережах. Клієнти-туристи, не проходили жодних лабораторних досліджень, а лише надавали свої персональні дані, які використовувалися при оформленні фальшивих результатів аналізів на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР. Вартість однієї такої фальшивки коливалася від 400 до 500 гривень, передає Depo.Запоріжжя.

За інформацією Нацполіції, під час проведення санкціонованих обшуків за місцем мешкання фігурантки та в офісі туристичної агенції було вилучено зразки довідок, оформлених на різних громадян.

Прокуратурою жінці повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 358 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, на Запоріжжі "накрили" підпільне виробництво алкосурогату. Алкоголь реалізовувався під виглядом відомих українських брендів через "підконтрольні" дрібні торгівельні мережі Запорізької та Херсонської областей.