В Обухові вчителька молодших класів систематично била дітей: подробиці

Новини.LIVE

В Обухові, що на Київщині вибухнув скандал. В одній зі шкіл, вчителька молодших класів систематично била дітей.

Про це повідомляється у сюжеті телеканалу 1 + 1.

Читайте також:

Зникнення дітей у Києві: чим займалися знайдені підлітки. Фото

Дітей постійно б'ють

Відомо, що вчителька Обухівського ліцею №4 Лариса Михайлівна вдарила одну дитину головою об парту, а потім іншого школяра била по руках. Інцидент стався ще минулого року, але тоді конфлікт зам'яли. Керівництво школи рекомендувало батькам мовчати про це, а шкільний психолог вчила дітей не розповідати про проблеми вдома.

Незабаром стався ще один конфлікт. Постраждав учень другого класу. За словами бабусі дитини, вчителька його так била, що у нього в роті було повно крові. Бабуся спробувала поговорити з горе-вчителькою, але та почали тільки кричати у відповідь. І знову жінку попросили не надавати розголосу про подію.

Загалом постраждав не один учень.

Що сказав директор

Директор школи повідомила, що у вчительки б урок-гра і з дітьми говорили про друзів і секрети, про які не можна розповідати.

“Звичайно, ситуація абсолютно неприпустима для освітнього закладу і, як тільки було звернення батьків, ми, згідно із законодавством, скликали комісію нашу шкільну, запросили всіх учасників, тих людей, які були вказані в цій заяві, зібрали у них всі свідчення. Що могли на рівні школи, ми зробили",- заявила директор школи Вікторія Марченко.

Київські новини про дітей

Суд визнав винним жителя Київщини у згвалтуванні восьмирічної дівчинки. Він проведе за гратами 15 років.

У Білоцерківському районі Київської області мати залишила дитину напризволяще і пішла гуляти з друзями. Дитина ж в нижній білизні відкрив двері квартири і шукав маму в під'їзді.