У справі про замах на Шефіра обшукали депутата “Євросолідарності” Волошина – партія

Київ media

Партія «Європейська солідарність» заявила, що правоохоронці у справі про замах на першого помічника президента Сергія Шефіра провели обшуки у депутата Івано-Франківської облради від ЄС Сергія Волошина.

Про це йдеться в заяві партії.

Обшуки пройшли 24 листопада в будинку Волошина в Яремчі, а також у будинку його батьків, на підставі ухвали Печерського суду Києва від 3 листопада.

У ЄС запевняють, що документи, якими «прикривалася» поліція, прямо вказують на спробу звинуватити депутата в замаху на Шефіра. У партії ситуацію називають спробою переслідування політсили та провокацією.

Пресслужба Нацполіції обшуки поки не коментує.

Сам Волошин на брифінгу розповів, що під час обшуків правоохоронці послалися на те, що в Шефіра стріляли зі зброї калібру 7,62 мм, а він має зареєстровану мисливську рушницю такого калібру.

«Вони вдосвіта будять моїх батьків, у мами трусяться руки, батько хвилюється. Чи є для цього підставою те, що я є власником зброї калібру 7,62? В Україні таких є десятки або й сотні тисяч», — сказав депутат, додавши, що під час замаху на Шефіра на Київщині він не перебував і ще у вересні надав вичерпну інформацію слідчим.

Нагадаємо, 22 вересня близько 10 години ранку під Києвом обстріляли машину помічника Зеленського Шефіра. В автомобіль потрапило більше 10 куль.

За чутками, замах на життя Шефіра міг бути пов'язаний з його конфліктом з іншими чиновниками ОПУ.

Політик не пов’язує його зі своєю роботою в ОПУ — каже, останнім часом займався лише творчістю з «Кварталом-95».

Фото: facebook