НКРЕКП оштрафувала “Полтаваобленерго” на 510 тис грн

Новини Полтавщини

НКРЕКП оштрафувала “Полтаваобленерго” на 510 тис грн
Через систематичне порушення прав споживачів на АТ "Полтаваобленерго" Національна комісія, яка здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, наклала штраф у розмірі 510 тис. грн.
Таке рішення прийняли 24 листопада під час регуляторного засідання.
Одразу комісія хотіла оштрафувати "Полтаваобленерго" на 255 тис. грн за порушення вимог законодавства у сфері енергетики та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії. Проте під час засідання, через велику кількість порушень, штраф збільшили вдвічі.

"Я вже давно не чув про такі порушення з боку ліцензіатів. Пропоную вдвічі збільшити розмір штрафу. Сьогодні викличу керівництво, і якщо буде таке ставлення до споживачів продовжуватись, то компанія не заслуговує на стимулююче регулювання”, - сказав голова НКРЕКП Валерій Тарасюк.

Серед порушень, які озвучили під час комісії: строки надання послуг, зміни редакції типового договору, внесення додаткових умов до договорів щодо зміни термінів надання послуги стандартного приєднання, та складання ліцензіатом неправомірних актів про порушення зі сторони споживача.