Вбив жінку та скоїв замах на знайомого: скульптору з Острога дали 15 років ув'язнення

UNN

Скульптора з Острога на Рівненщині, який був обвинувачений у вбивстві жінки та замаху на знайомого, засудили до 15 років за гратами. Про це повідомили у Рівненській обласній прокуратурі, пише УНН.

Цитата:

"54-річного чоловіка визнано винним в умисному вбивстві жінки та закінченому замаху на умисне вбивство товариша (ч.1 ст.115, ч.2 ст.15 п.13 ч.2 ст.115 КК України)... Суд повністю підтримав позицію прокуратури і призначив обвинуваченому 15 років позбавлення волі", - повідомили у прокуратурі.

Деталі

Вказано, що прокурор у суді довів, що в січні 2020 року в Острозі, в майстерні, де працював скульптор, між ним та жінкою на побутовому ґрунті виникла суперечка, під час якої чоловік кухонним ножем завдав смертельного удару в груди потерпілої. Аби приховати сліди злочину, скульптор, вказала сторона обвинувачення, тіло жінки захоронив в насосній ямі своєї майстерні, засипавши його попелом.

А через місяць після цього, розпиваючи спиртне з чоловіком у тій же майстерні, його 30-річний знайомий поцікавився специфічним запахом, після чого отримав 3 удари в ділянку голови ножем-тесаком. Потерпілому вдалося вибігти з приміщення і таким чином врятувати собі життя.

Обвинувчений свою причетність до вчинення інкримінованих йому злочинів до останнього заперечував.

Вирок законної сили ще не набрав, сторони можуть оскаржити його в суді апеляційної інстанції.

Нагадаємо

У 2020 році слідчі поліції на Рівненщині скерували до суду кримінальні провадження за фактом умисного вбивства та замаху на вбивство, вчинені 52-річним жителем села Розваж - скульптором, який працював в Острозі.