У Коломиї поліцейські вилучили з незаконного обігу алкоголю на 727 тисяч гривень

depo.ua

У Коломиї поліцейські превенції виявили магазин, який порушив правила торгівлі алкогольними напоями. Про це повідомляє поліція області, пише Depo.Прикарпаття.

Під час обшуку правоохоронці вилучили з незаконного обігу 2437 пляшок лікерно-горілчаної продукції на суму 727 363 гривень.

Усе вилучене правоохоронці направили на експертне дослідження.

Фото: Поліція Івано-Франківської області

На підприємця склали адміністративний протокол. Йдеться про порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння.

Нагадаємо, з 29 жовтня на території держави розпочався комплекс заходів з протидії правопорушенням у сфері реалізації спиртовмісних та тютюнових виробів. Правоохоронці перевіряють ринки, магазини, кіоски, місця стихійної торгівлі та інші.

Нагадаємо, що у Шмигаля планують збільшити мінімальні ціни на алкоголь. Міністерство економіки підготувало допрацьований проект постанови Кабінету міністрів щодо мінімальних цін на алкоголь.