Троє членів банди "Борзого" перебуватимуть під вартою

Rivne Media

У Рівному суд взяв під варту одногота продовживдвом іншим членам банди, яка спеціалізувалась на розбоях та вимаганні грошей на територі Рівненської та інших областей.

Як повідомляють у прокуратурі, у березні цього року молодики за допомогою заздалегідь заготовлених предметів біля магазину Озеряка побили чоловіка та пошкодили його позашляховикRange Rover, чим завдали збитків на майже 80 тисяч.

Також у кінці березня двоє з них вимагали в однієї з рівненських родин 150 тисяч гривень неіснуючого боргу.

А у вересні двоє підозрюваних, яких судять за викрадення, розбій та вимагання, в селі Обарів заблокували автомобіль Ніссан, прокололи шини та напали на водія. Чоловіку розпили в очі хімічною речовиною та забрали у нього 7500 доларів.

Молодики всіляко уникали обрання їм запобіжного заходу. А один зі них переховувався від слідства, тож його оголосили у державний розшук. Минулого тижня його розшукали на Закарпатті та доставии у Рівне.

22 та 23 листопада Рівненський міський суд продовжив запобіжні заходи підозрюваниму вигляді тримання під вартою. Мова йде про Романа Купчика, на прізвисько Купон сина екс-заступника прокурора Рівненської області), Валентина Омельчука на прізвисько Борзий та Максима Андріюка, який є непоновлітнім та прізвиськом ще не обжився. Що стосується четвертого фігуранта - Назара Огородніка Назіка, то він перебуває під цілодобовим домашнім арештом, але цей запобіжний захід нині оскаржується прокурором.