У полі під Запоріжжям виявили 23 снаряди часів війни

Телеканал Z

24 листопада місцеві мешканці у полі за с. Дружелюбівка у Запорізькому районі, виявили підозрілі предмети схожі на вибухонебезпечні та передали інформацію на лінію «101». Прибувши на місце події, піротехніки ДСНС ідентифікували 2 авіабомби вагою 50 кг, 2 артснаряда калібру203 мм , 3 артснаряди калібру 76 мм, 5 артснарядів калібру 120 мм, артснаряд калібру 150 мм, мінометну міну 82 мм, мінометну міну 120 мм , 6 мінометних мін 50 мм та 2 снаряди від системи польової реактивної артилерії часів минулих війн. Всього 23 одиниці ВНП.

25 листопада піротехніки ДСНС вилучили небезпечні знахідки та знищать їх контрольованим підривом у спеціально відведеному місці. Роботи по вилученню та знешкодженню будуть продовжені 26 листопада. Від ГУ ДСНС залучалося 2 одиниці техніки та 5 чоловік особового складу.

Рятувальники Головного управління ДСНС України у Запорізькій області звертаються до громадян з проханням бути вкрай обережними під час проведення земельних робіт. Адже, непоодинокими є випадки коли на власних присадибних ділянках та городах громадяни знаходять підозрілі предмети, схожі на вибухонебезпечні.

Першими новини з’являються у нашому Телеграмі

Підписуйтесь!