Аварія на Окружній у Харкові: повідомили про стан постраждалих в ДТП

Новини.LIVE

До лікарні у Харкові потрапили 4 людей, які постраждали в результаті ДТП. В тому числі водій фури, його під охороною доправили в медичний заклад.

Про це розповів заступник головного лікаря Харківської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги Андрій Соцький.

Читайте також: ДТП у Харкові. З'явилось відео аварії на Окружній

Що відомо про стан постраждалих в ДТП на Окружній у Харкові?

За інформацією лікаря, до Харківської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги потрапили 4 людей.

"Звернулися 4 особи. 2 - із забоями отримавши допомогу, вони залишили лікарню для амбулаторного лікування. Ще 2 пацієнтів залишаються в лікарні. Чоловік, в якого летів щебінь - знаходиться в нейрохірургії, його життю нічого не загрожує. Ще один чоловік (водій фури, під охороною поліції), має рану в області ліктьового суглоба", - повідомив медик.

https://t.me/novynylive_kharkiv/2537

ДТП на Окружній у Харкові за участю фури:

У Харкові на перехресті Окружної дороги та Салтівського шосе зіткнулися три легкові автомобілі та дві вантажівки. Один з вантажних автомобілів розчавив таксі.

25 листопада, у Харкові на Окружній дорозі в районі 602 мікрорайону перекинулася фура зі щебенем на автомобіль таксі. Також вантажівка зачепила кілька інших машин. На місці безліч карет швидкої допомоги, а також екіпажів поліції.

26 листопада у мережі з'явилися моторошні кадри із ДТП на Окружній. Величезна фура буквально розчавила легковий автомобіль з людьми. На місці загинуло 3 людей.