Керівника рівненської «швидкої» звинуватили у незаконних доплатах за ковід-пацієнтів

Zaxid.net

Головному лікарю обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Рівненської облради 47-річному Андрію Бортніку повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем. У квітні-червні 2021-го він розподілив 400 тис. грн доплат за роботу з хворими на коронавірус іншим працівникам, які не могли контактувати з такими хворими. Посадовцю загрожує відсторонення від посади та суд.

Про вручення підозри керівнику обласної комунальної установи Рівненська обласна прокуратура повідомила у вівторок, 11 січня. «Повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК України)», — інформує прокуратура, не називаючи самого закладу та прізвища керівника. Як стало відомо ZAXID.NET, у зловживанні підозрюють головного лікаря обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Рівненської облради 47-річного Андрія Бортніка.

Розслідування встановило, що головний лікар протягом квітня-червня 2021 року при розподілі коштів, призначених для оплати праці медичних та інших працівників, які контактували з хворими на Covid-19, безпідставно підписав накази, за якими доплати одержали працівники, яких не могли залучати до роботи з хворими на коронавірус. Таким чином державі завдано збитків на понад 400 тис. грн.

Наразі вирішується питання про обрання посадовцю запобіжного заходу та відсторонення його від посади. Досудове розслідування проводять слідчі СУ ГУНП в Рівненській області за оперативного супроводу УСБУ у Рівненській області.