Окупанти в ОРДЛО проводять збори резервістів – розвідка

Укрінформ

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомляє пресслужба головного управління розвідки Міноборони.

«Командування ЗС РФ продовжує утримувати в готовності до застосування з’єднання і частини оперативного угруповання російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях. Зокрема, з 10 січня за єдиним планом підготовки ЗС РФ у 1-му (Донецьк) та 2-му (Луганськ) армійських корпусах розпочаті заходи тижня бойової та мобілізаційної готовності, у рамках яких заплановані збори з резервістами», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, крім іншого відпрацьовуються питання доукомплектування військових частин оперативного угруповання російських окупаційних військ мобілізаційними ресурсами, здійснюється перевірка роботи розгорнутих пунктів прийому особового складу та військової техніки.

У пресслужбі також повідомили, що водночас силові структури окупаційних адміністрацій у посиленому режимі здійснюють розшукові заходи осіб, які рахуються як приписний особовий склад районних військових комісаріатів та ухиляються від проходження зборів.

Як повідомляв Укрінформ, 4 січня окупанти розгорнули додаткові елементи системи розвідки уздовж лінії зіткнення. Зокрема, на період проведення новорічних свят противник посилив передові позиції 1-го (Донецьк) та 2-го (Луганськ) армійських корпусів додатковим особовим складом та засобами вогневого ураження. Крім того, окупанти розгорнули додаткові елементи системи розвідки вздовж лінії зіткнення, збільшили кількість снайперських пар. Під керівництвом офіцерів ЗС РФ проводяться тренування з управління вогнем артилерії з уточненням цілей для ураження на позиціях підрозділів Об’єднаних сил.