В ОРДЛО знову оголосили "полювання на уклоністів": Шукають в посиленому режимі

depo.ua

На початку січня Кремль перекинув до Казахстану свої військові підрозділи, які брали участь у війні проти України на Донбасі. Зокрема перекидають туди й російські військові літаки.

Водночас командування ЗС РФ продовжує утримувати в готовності до застосування з’єднання і частини оперативного угруповання російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях.

Про це повідомляють у Головному управлінні розвідки МО України.

"З 10 січня за єдиним планом підготовки ЗС РФ у 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) армійських корпусах розпочаті заходи тижня бойової та мобілізаційної готовності, у рамках яких заплановані збори з резервістами", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що разом із тим російські вояки доукомплектовують військові частини оперативного угруповання російських окупаційних військ "мобілізаційними ресурсами": здійснюється перевірка роботи розгорнутих пунктів прийому особового складу та військової техніки.

"Силові структури окупаційних адміністрацій в посиленому режимі здійснюють розшукові заходи осіб, які вважаються як приписний особовий склад районних військових комісаріатів та ухиляються від проходження зборів", - повідомляють у розвідці.