Перейшов на бік терористів: на Буковині засудили ексспівробітника української спецслужби

АСС

На Буковині до 10 років позбавлення волі заочно засудили учасника терористичної організації «ДНР». Він є колишнім співробітником Служби безпеки України. Має спеціальні освіту, професійні навички, фізичну, військову та оперативну підготовку. Про це Медіа агентству АСС повідомила Леся Федоренко, речниця Управління СБУ в Чернівецькій області.

Читайте також: Представився онуком: буковинку ошукали на 60 тисяч гривень

За її словами, вирок стосується уродженця Донецька, який в липні 2014 року добровільно приєднався до незаконного збройного формування «Макіївський міський відділ Міністерства державної безпеки ДНР».

«Там зловмисник здійснював оперативно-розшукову та контрровідувальну діяльність, спрямовану на протидію Збройним Силам України, СБУ та іншим формуванням, залученим до проведення антитерористичної операції й операції об’єднаних сил на території Донецької області.

Також терорист активно займався пошуком нових працівників так званої «МДБ ДНР» та вербуванням цивільного населення для збору інформації про учасників АТО й ООС.

Однією з особливостей «служби» засудженого було переслідування місцевих мешканців за нібито сприяння правоохоронним та іншим державним органам України», - повідомила речниця.

Наші новини є у Facebook

Відтак суд визнав зловмисника винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації) Кримінального кодексу України і призначив покарання – 10 років позбавлення волі.

Наразі засуджений переховується від правосуддя на тимчасово непідконтрольній українській владі території Донецької області, його оголошено в розшук.