У Чернівцях засудили екс-співробітника СБУ, який став учасником ДНР

Погляд

За публічного обвинувачення Чернівецької обласної прокуратури за процедурою спеціального судового розгляду визнано винним колишнього співробітника Служби безпеки України, який є учасником терористичної організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України).

Йому призначено покарання у виді 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Про це повідомляє пресслужба прокуратури у Чернівецькій області.

За даними слідства, з 2014 року по теперішній час, уродженець Донецька сприяє діяльності терористичної організації «ДНР» та бере активну участь у бойових діях проти військовослужбовців Збройних Сил України та працівників правоохоронних органів.

Зокрема, маючи спеціальну освіту та професійні навички, здійснював оперативно-розшукову та контррозвідувальну діяльність проти Збройних Сил України та СБУ. Будучи у складі незаконного збройного формування «Макіївський міський відділ Міністерства державної безпеки» терористичної організації «ДНР» активно займався вербуванням цивільного населення для збору інформації про учасників АТО й ООС.

Спеціальне досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювали слідчі Управління СБ України в Чернівецькій області.

Початок строку відбування покарання обчислюватиметься з дня затримання громадянина та приведення вироку до виконання.