Буковинські поліцейські вилучили підакцизну продукцію на майже 2 мільйони гривень

Погляд

У рамках акції «Акциз» правоохоронці здійснюють заходи щодо протидії правопорушень у сфері обігу спирту, лікеро-горілчаних та тютюнових виробів на території Чернівецької області. Основна мета операції - припинити розповсюдження цих товарів без сплати податків. Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Чернівецькій області.
Так, з початку дії акції (1 листопада минулого року) співробітники поліції задокументували 160 правопорушень у цій сфері. З них - за 21 фактом слідчі поліції розпочали кримінальні провадження за статтею 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.
Унаслідок документування цих протиправних дій поліцейські вилучили:

понад 60 тисяч пачок сигарет;
майже 50 кілограм сировини тютюну;
майже 2 тисячі літрів алкогольної продукції.

Загальна сума вилученого становить майже 2 мільйони гривень.
Для ефективнішої реалізації операції «Акциз» із поліцейських структурних і територіальних підрозділів ГУНП в Чернівецькій області створено 17 мобільних груп. Під час відпрацювань правоохоронці отримують, перевіряють інформацію про порушення у сфері обігу спирту, лікеро-горілчаних і тютюнових виробів, виявляють порушників у цій сфері, відтак - документують відповідні факти на території Буковини.