Хмельницький аквапарк «7 океан», де ймовірно отруїлися діти, перевірили лише через чотири доби після випадку

Незалежний громадський портал

Аквапарк з 6 по 9 січня був зачинений, розповів Суспільному начальник відділу Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб Леонід Вальоса

Нагадаємо, що 5 січня, після відвідування аквапарку у 16 дітей з’явилися прояви гострого отруєння — сльозотеча, кашель, задишка різного ступеня важкості. Всі вони отримали медичну допомогу у Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні, після чого 13 дітей вирушили додому, ще 3 дітей було госпіталізовано до педіатричного відділення і відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

За словами Леоніда Вальоси, центр контролю та профілактики хвороб спільно з міською Держпродспоживслужбою звернулися 6 січня до адміністрації аквапарку.

«Представники розважального закладу повідомили, що вони зачинені, та почнуть працювати з 9 січня. Їх повідомили, що перед відкритям, ми повинні провести лабораторні дослідження. 9 січня ми виїхали разом з працівниками із Держпродспоживслужби та взяли з семи чаш басейнів мазки та сім зразків повітря» - повідомив чиновник.

За результатами досліджень, ні в повітрі, ні у воді перевищень хлору не виявлено.

Суспільне намагалося отримати коментар від представників аквапарку, про те, ті відмовилися коментувати ситуацію.