Обгорілим біг до матері: у Кіровоградській області 10-річний хлопчик випадково облив себе бензином та підпалив

ТСН

У селі Чемерпіль Голованівського району Кіровоградської області 10-річний хлопчик випадково облив себе бензином та підпалив. Дитину госпіталізували із 50% опіків тіла.

Про це повідомляє "Суспільне".

Жінка пішла до матері, коли її син випадково підпалив себе

Мати хлопчика Вікторія Лемко розповіла, що вона пішла до матері за картоплею. Вдома вона залишила 5 своїх дітей та попросила найстаршого 10-річного Івана приглянути за ними. Згодом до неї прибіг інший син, який сказав, що його брат обгорів.

"У будинок забігає мій менший 8-річний син і каже мені: "Мамо, Іван згорів", — я вибігла на дорогу і побачила Івана, який обгорілий прибіг до мене", - каже жінка.

Дитина вилила на себе 200 грамів бензину

Вікторія Лемко розповідає, що вона викликала медиків та до їхнього приїзду намагалась врятувати сина. Згодом хлопчик знепритомнів. Жінка розповідає, що спочатку Іван вилив на себе бензин, а потім випадково підпав себе сірниками.

"Сірники лежали на припічку біля груби, бензин у шафі, де запчастини. Десь 200 грамів того бензину, черкнув сірниками і так підпалив себе", - каже Вікторія Лемко.

Стан хлопчика тяжкий, він у реанімації

Дитину терміново госпіталізували до Гайворонської лікарні. Також туди посеред ночі приїхала завідувачка опікового відділення Кіровоградської обласної лікарні Наталія Корчака. Стан хлопчика тяжкий, у нього 50% опіків тіла.

"Під час операції видалили ту шкіру, яка постраждала найбільше, щоб не збільшувалась інтоксикація та не погіршувався його стан. Після операції дитину не можна було транспортувати у Кропивницький, бо 300 кілометрів — це дуже велика відстань і ризик для нього. Нині головне стабілізувати стан хлопця, щоб нормально працювали його внутрішні органи", - каже Наталія Корчака.

12 січня хлопчика планують перевезти до реанімації Кіровоградської обласної дитячої лікарні.

Читайте також:

Ґвалтівник був інфікований ВІЛ: у Київській області чоловіки пограбували та познущались із жінки

Висіла у "хрущовці" і нікого не цікавила: житель Дніпропетровщини задешево купив картину, яка коштує тисячі доларів

Під час сексу перерізав горло, а тоді зґвалтував ще й мертвою: моторошні подробиці вбивства дівчини на Дніпропетровщині