Після бійки у Кременчуці нападник заплатить штраф

Кременчуцька газета

Судова справа.
Нещодавно Автозаводський районний суд м. Кременчука пыд головуванням судді Оксани Пальчик розглянув у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження щодо раніше не судимого уродженця с. Бориси, Глобинського району, Полтавської області, обвинуваченого у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 2 ст. 125 КК (Умисне легке тілесне ушкодження) України.
Про це йдеться у вироку суду, який розміщено у Єдиному реєстрі судових рішень.
Так, 11 лютого близько о 01.20 перебуваючи в квартирі між двома чоловіками на грунті особистих неприязних відносин виник конфлікт.
Обвинувачений правою рукою стиснутою в кулак наніс удар в область верхньої правої губи зліва.
Внаслідок вказаних дій у потерпілого, згідно висновку експерта виявлені тілесні ушкодження у вигляді: рани на верхній губі зліва. За ступенем тяжкості рана відноситься до легких тілесних ушкоджень, які спричинили короткочасний розлад здоров`я.
Свою вину у скоєні інкримінованого йому кримінального проступку обвинувачений визнав повністю та не заперечував викладені в обвинувальному акті фактичні обставини вчинення злочину.
Суд визнав обвинуваченого винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 125 КК України і призначити йому покарання у виді штрафу в розмірі п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень.
Вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку до Полтавського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги черезАвтозаводський районний суд м. Кременчука протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо вирок ухвалено без виклику особи, яка його оскаржує, то строк апеляційного оскарження для такої особи обчислюється з дня отримання нею копії судового рішення.

Антоніна Озерна