Ніж, як останній аргумент

Газета МИГ

10 січня близько 19-ї години до відділу поліції № 2 Запорізького районного управління надійшло повідомлення про те, що до місцевої лікарні госпіталізовано чоловіка з колото-різаними пораненнями грудної клітини та кінцівки. Відомості про подію було внесено до ЄРДР та розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, визначеного у ч.1 ст. 121 Кримінального кодексу України «Умисне тяжке тілесне ушкодження».

Працівники сектору кримінальної поліції провели збір інформації та встановили, що правопорушення було скоєно поблизу кафе, розташованого по вулиці Поштовій в Олександрівському районі Запоріжжя.

Між потерпілим 1991 та його знайомим 2000 року народження виникла сварка на ґрунті неприязних відносин та з'ясування боргових зобов'язань. В ході розбірок, молодший дістав ніж та наніс опоненту кілька ударів область грудної клітини та в ногу.

Оперативники встановили його місцезнаходження. Правопорушника затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Чоловік, який раніше не був засудженим, зараз є фігурантом у кримінальному провадженні. За скоєння тяжкого правопорушення, йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років. Досудове розслідування триває.


Офіційний сайт Національної поліціїю