Держслужбовець "Київзеленбуду"отримав відкатів на 4 мільйони гривень. Відео затримання

Новини.LIVE

Державне бюро розслідування розкрило схему розкрадання грошей у підрозділі Київської міської державної адміністрації.

Відповідну інформацію надали у пресслужбі ДБР.

Читайте також: Чиновників КМДА підозрюють в обкраданні киян на 10 млрд грн щороку: схеми, суми та покарання

Розкрадання грошей

Відомо, що ДБР розкрило злочинну схему розкрадання грошей, які Київська міська державна адміністрація виділила на ремонти парків, сквер та благоустрою столиці.

За час отримання коштів на суму 1,7 мільйона гривень було затримано керівника комунальної організації "Київзеленбуд". Також ДБР затримало посередника, який займався реалізацією розкрадання грошей.

Матеріали слідства

Слідство встановило, що посадові особи комунального підприємства КМДА використовували своє службове становище і розробили план дій, а саме вони забезпечували перемогу в конкурсах із залученням комерційних структур. За це держслужбовці отримували відкати на постійній основі.

Відкат

У вівторок, 11 січня було затримано керівника управління капітальних вкладень комунальної організації "Київзеленбуд" і посередника під час отримання 1 550 000 гривень і 4 300 доларів.

Однак, це не всі гроші, які отримувала посадова особа. Так, у жовтні минулого року представник комунальної компанії отримав першу частину грошей, а саме 2 047 500 гривень.

Більше інформації про корупцію серед держслужбовців

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Костянтин Усов, якому закидають те, що він нібито вимагає у приватних перевізників мільйонні хабарі, спробував виправдатись та розповісти, як все було на справді.

З бюджету столиці щороку понад 20 млрд грн виділяють на потреби комунальних підприємств. Ці гроші мають витрачати на дороги, світло, озеленення, спортивні майданчики, рекламу, транспорт, ліси, парки і т.д. У Державному бюро розслідувань підозрюють, що чиновники половину суми привласнювали собі.