Загубила телефон і отримала купу кредитів: львів'янка постраждала від шахраїв

internetua

На ім'я жінки взяли кредитів на понад 10 тисяч гривень

Львів'янка дізналася про кредити, які на її ім'я взяли шахраї, завдяки сповіщенням "Дії". Жінка написала заяву до поліції та намагається анулювати кредити.

Про це постраждала написала на своїй Facebook-сторінці.

Деталі інциденту

У Львові жінка загубила телефон, а коли відновили номер, на неї вже були оформлені кілька кредитів. Львів'янка звернулася до поліції та банків, у яких були взяті кредити, і зараз працює над їхньою ануляцією. Телефон Ірина загубила 6 січня приблизно о 13:00.

"Мій телефон деактивували, одразу після цього на Дію почали приходити запити від УКБІ про мою кредитну історію. О 14:08 мій номер телефону був мною відновлений у відділені Київстар та прив’язаний до мого паспорту", – написала жінка.

Відразу ж жінці прийшло повідомлення про оформлення кредиту у Moneyveo на 1 500 гривень. Коли жінка дійшла до поліції, аби написати заяву, на неї вже оформили ще два кредити, загальною сумою 6 200 гривень. На цьому історія не завершилася – шахраї набрали на Ірину кредитів на понад 10 тисяч гривень.

Ануляція кредитів

Ірина звернулася до банків з вимогою анулювати кредити, адже їх на її ім'я взяли шахраї, проте наразі тільки Moneyveo задовольнив позов жінки. Ще дві інші фінустанови факт шахрайства поки не визнали.

Источник: novyny.live